Konkursi

Valsts izglītības satura centrs šajā mācību gadā organizē vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursu “Latvijas toņi un pustoņi”. “Sogad piedalījās 23 jauno mākslinieku darbi no vizuālās mākslas pulciņa skolotāja Liene Āboma un kokapstrādes pulciņa skolotājs Arnis Kiršteins

Laureāti III pakāpe

 Alans Zaharovs  6.  Nospiedums
 Alvis Fiļimonovs  11.  Iesakņojies Zemgalē 
 Anna Ruskule  6.  Vasara
 Samanta Šuktere,

 Samanta Vasiļjeva,

 Annija Jankovska

 

 2.  l. cikls. Skola rudenī.

 

 

 

 

 

 

 

Laureāti II pakāpe

 Laura Ita Jēgermane   5.   Zemgales vasara 
 Miks Fiļimonovs  7.  Vērotājs

 

 

Laureāti I pakāpe

 Kristīne Švalbe   9.   Mājas Zemgalē
 Violeta Locāne  8.  Mani toņi Zemgalē 

 

 

Pateicības
Viktorija Jegorova, Endijs Gribusts, Rūta Freimane, Kate Zeltiņa, Toms Jansons, Samanta Grūbe, Kitija Jansone, Roberts Kulešs, Valters Melders, Ernests Oļšvskis, Anna Švalbe, Amanda Ita Širēja, Paula Leonora Purviņa, markuss Karkliņš, Raivo Pelcis, Kristaps Zīle, Aigars Jegorovs.


16.02 Aizupes pamatskolā notika 5.-6.klašu konkurss dabaszinībās ‘Es zinu vairāk’

Konkursa mērķi:

  1. Dot skolēniem iespēju darboties komandā, risinot praktiskus uzdevumus.
  2. Paplašināt zināšanas dabaszinībās.
  3. Palielināt skolēnu interesi par vidē un cilvēka organismā notiekošajiem procesiem.
  4. Organizēt skolēnus mērķtiecīgai un atbildīgai darbībai.

Mājas darbs- komanda iesūta 2 uzdevumus: 1 teorētisku un 1 praktiski veicamu.

Mūsu komandā bija Endijs Gribusts, Roberts Barons, Miks Fiļimonovs, Egija Grīnberga, Toms Jansons

 


 

Fotoattels0259

Bērnu un jauniešu folkloras kustības “Pulkā eimu, pulkā teku” ietvaros un sagaidot XI Latvijas Skolu

jaunatnes dziesmu un deju svētkus, Rīgā, Latviešu biedrības namā, 2014.gada 29. novembrī norisinājās valsts XVIII stāstnieku konkurss “Teci, teci, valodiņa 2014”. Tur vienkopus pulcējās vislabākie stāstnieki no visiem Latvijas novadiem.

Kalnciema vidusskolēni var būt lepni, ka mūsu skolas skolēni šajā konkursā parādīja labu sniegumu un ieguva augstas vietas – 6. klases skolnieks Aleksandrs Olafs Skulte ieguvis Dižā stāstnieka titulu un 7. klases skolniece Kristīne Švalbe – Lielās stāstnieces titulu. Diemžēl tikai viens punkts meiteni šķīra līdz Dižās stāstnieces titulam.