Sacensības

Jelgavas novada un Ozolnieku novada 51.skolēnu sporta spēles

volejbols “A” grupā zēniem I vieta

Komandā spēlēja: Alvis Feldmanis, Alvis Fiļimonovs, Krišjānis Ķekars, Artis Staņevičus, Raimonds Bergmanis, Ričards Babris, Toms Jankovskis, Edgars Gailis, Miks Fiļimonovs

volejbols “A” grupā meitenēm II vieta

Komandā spēlēja: Annija Rumpe, Diāna Maļavko, Aleksandra Jeļisejeva, Indra Rumpe,  Arina Jefremova, Elza Dita Ķekare, Amanda Grūbe, Rūta Agnese Auzenberga, Egija Grīnberga


Jelgavas un Ozolnieku novadu 51.skolēnu sporta spēles

Futbols “D” grupā III vieta

Komandā spēlēja: Mārtiņš Putenis, Markuss Ziemiņš, Daniels Jansons, Kristiāns Jansons, Daniels Edgars Grīnbergs, Tomass  Artūrs Bunte, Mariss Vectirāns, Ritvars Sluga, Dilans Zaharovs, Roberts Sūna


Jelgavas novada un Ozolnieku novada 51.skolēnu sporta spēles

Futbols “A” grupā II vieta

Komandā spēlēja: Ņikita Mihalcevičs, Alvis Fiļimonovs ,Raimonds Bergmanis, Edvards Šeptunovs, Toms Jankovskis ,Edgars Gailis ,Gvido Šulcs, Artūrs Piļuks, Daniels Ņikitins, Miks Fiļimonovs


Jelgavas novada un Ozolnieku novada 51.skolēnu sporta spēles

Futbols “C” grupā II vieta

Komandā spēlēja: Kristaps Zīle, Mārtiņš Putenis, Rolands Bergmanis, Emīls Šuneiko, Alans Zaharovs, Mārcis Lasenbergs, Rolands Gailis, Pauls Oļševskis, Daniels Krēsliņš

 

Liels paldies par labu spēli –skolotāja Sarmīte Belte


Jelgavas novada un Ozolnieku novada 51.skolēnu sporta spēlēs

futbolā “B” grupā I vieta

Komandā spēlēja:

Miks Fiļimonovs

Artūrs Piļuks

Gvido Šulcs

Daniels Ņikitins

Marks Garais

Kristaps Zīle

Artūrs Ivaņickis

Alans Zaharovs

Kārlis Vārans

Mārcis Lasenbergs


Jelgavas un Ozolnieku novada 50. sporta spēles noslēgušās ar vieglatlētikas sacensībām.

 

Kopvērtējums vieglatlētikā pa grupām

“E” grupa 1. vieta
“D” grupas meitenēm 2. vieta
“D” grupas zēniem 1. vieta
“C” grupas zēniem 2. vieta
“B” grupas zēniem 3. vieta
“A” grupas meitenēm 1. vieta
“A” grupas zēniem 1. vieta

Paldies par izciliem sasniegumiem vieglatlētikas sacensībās!

“D” gr zēni – novada čempioni volejbolā!

   

Edvards Apsītis -6 kl.

Markuss Kārkliņš-5.kl.

Rolands Bergmanis-5.kl.

Kristaps Zīle -5.kl.

Emīls Šuneiko-5.kl.

Daniels Jansons- 4.kl.

Ritvars Sluga-4.kl.

“D” grupas meitenes novada sacensībās izcīnīja čempionu titulu!

   

Veronika Čakša -5.kl.

Elīna Strazdiņa -5.kl.

Laura Ita Jēgermane -5.kl

Nikola Buiņicka -5 kl.

Liāna Malančuka- 4.kl.

Elīna Briede -4.kl.

Justīne Vaivode -4 kl.

Agnese Grīnberga-3.kl.

 “C” gr. zēni izcīna Jelgavas un Ozolnieku novada čempionu titulu volejbolā.

   

Miks Fiļimonovs (7.kl.)
Rolands Bergmanis ( 5.kl.)
Kristaps Zīle (5.kl.)
Markuss Kārkliņš (5.kl.)
Mārcis Lasenbergs ( 6.kl.)
Edvards Apsītis ( 6.kl.)
Daniels Krēsliņš ( 6.kl.)
Alans Zaharovs ( 6.kl.)

Sporta sk. Irita Kulmane un Sarmīte Belte

„D” grupas meitenes Jelgavas un Ozolnieku novadā izcīnīja 3. vietu „Tautas bumbā”.

   

Veronika Čakša- 5.kl.
Elīna Strazdiņa -5.kl.
Laura Ita Jēgermane-5.kl.
Amanda Bula-6.kl.
Marta Žunda -6.kl.
Justīne Vaivode- 4.kl.
Elīna Briede- 4.kl.
Liāna Malančuka- 4.kl.

Sporta sk. Irita Kulmane

„D” grupas zēni Jelgavas un Ozolnieku novadā izcīnīja čempionu titulu „Tautas bumbā”

   

Edvards Apsītis( 6.kl.)
Markuss Kārkliņš( 5.kl.)
Rolands Bergmanis( 5.kl.)
Kristaps Zīle(5.kl.)
Emīls Šuneiko (5.kl.)
Mārtiņš Putenis (4.kl.)
Daniels Jansons (4.kl.)
Kristiāns Jansons( 3.kl.)

Sporta sk. Irita Kulmane

„C”gr. III vieta florbolā 50. Jelgavas un Ozolnieku novada skolēnu sporta spēlēs.

 c3f50jons_01  

Kristaps Zīle ( 5.kl.)
Mārcis Lasenbergs ( 6.kl.)
Endija Gribusts (7.kl.)
Pauls Oļševskis ( 6.kl.)
Miks Fiļimonovs ( 7.kl.)
Alans Zaharovs ( 6.kl.)
Edvards Apsītis ( 6.kl.)
Rolands Gailis ( 6.kl.)
Artūrs Ivaņickis ( 6.kl.)
Daniels Krēsliņš ( 6.kl.)

Sporta sk. Irita Kulmane

 „C” grupas zēni Jelgavas un Ozolnieku novadā izcīnīja čempionu titulu basketbolā.

 cgrs_0161  

Rolands Bergmanis ( 5.kl.)

Mārcis Lasenbergs ( 6.kl.)

Edvards  Apsītis ( 6.kl.)

Rolands Gailis ( 6.kl.)

Alans Zaharovs ( 6.kl.)

Pauls Oļševskis ( 6.kl.)

Sporta sk. Irita Kulmane

Orientēšanās sacensības 18.10. Zaļeniekos.

Godalgotās vietas ( individuāli):

Ancei Freimanei ( 7.kl.), Katei Zeltiņai (12.kl.)- 3. vieta; Sandijam Lasenbergam ( 12.kl.)- 2. vieta; Endijai Smikarstei (12.kl.) – 1. vieta.

Kopvērtējums:

D gr. 3. vieta Justīne Vaivode

Laura Ita Jēgermane

Edvards Apsītis

Rolands Bergmanis

C gr. 2. vieta Ance Freimane

Helēna Oļševska

Pauls Oļševskis

Mārcis Lasenbergs

A gr. 1.vieta Endija  Smikarste

Kate Zeltiņa

Sandijs Lasenbergs

Alvis Feldmanis

1.novembrī basketbola sacensībās „A”gr. meitenes un zēni ieguva 3. vietu!

A gr. meitenes 3. vieta Kate Zeltiņa,

Endija Smikarste,

Estere Karpoviča,

Annija Rumpe,

Indra Rumpe,

Diāna Maļavko,

Egija Grīnberga.

 os17_01
A gr.

zēni

3. vieta Alvis Fiļimonovs,

Pauls Jansons,

Alvis Feldmanis,

Sandijs Lasenbergs,

Artis Staņevičus,

Krišjānis Ķekars,

Jānis Mednis

 os17_02

 

20.septembrī Jelgavas un Ozolnieku novada sacensības krosā.

 

jonsk_01 Diāna Maļavko ( 1. vieta ) „B”gr. meitenēm
 jonsk_02 Sandijs Lasenbergs ( 3. vieta) „A”gr. zēniem
 jonsk_03 Veronika Čakša ( 3. vieta) „D”gr. meitenēm
 jonsk_04 Elīza Foršū (3. vieta) „D”gr. meitenēm.
 jonsk_05 Kopvērtējumā: „B” gr. – 1.vieta komandā: Diāna Malavko (8.kl.), Egija Grīnberga (8.kl.), Daniels Ņikitins (8.kl.),Gvido Šulcs (7.kl.).
„D” gr. 3.vieta komandā: Veronika Čakša (5.kl.), Laura Jēgermane (5.kl.), Rolands Bergmanis (5.kl.), Ritvars Sluga(4.kl.).
„E” gr. 3.vieta komandā: Elīza Foršū (3.kl.), Linda Bergamane (2.kl.), Kristiāns Jansons (3.kl.), Roberts Sūna (3.kl.)

Paldies visiem skolēniem, kas cīnijās novada krosa sacensībās.
Sporta skolotāja Irita Kulmane

Vieglatlētika

Godalgotās vietas A grupā:

9.kl. Linda Laumane

III

III

100m

tāllēkšana

13.8

3,96

10.kl. Annija Rumpe

III

III

lode

šķēps

8,76

26,17

10.kl. Alvis Feldmanis III šķēps 42,29
10.kl. Alvis Fiļimonovs III tāllēkšana 5,36
11.kl. Sandijs Lasenbergs

II

I

Šķēps

400m

44,93

0:56,37

12.kl. Raivis Caune II lode 12,90
  Linda Laumane

Endija Smikarste

Indra Rumpe

Kate Zeltiņa

II stafete 0:58,37
  Sandijs Lasenbergs

Raivis Caune

Alvis Fiļimonovs

Jānis Mednis

II stafete 0:49,44

Kopvērtējumā vieglatlētikā meiteņu komandā: Linda Laumane, Endija Smikarste, Indra Rumpe, Annija Rumpe, Kate Zeltiņa ieguva 3.vietu.
sske_01ssjs_01
Stafetes skrējēji Kate, Endija, Jānis, Sandijs un Alvis.

 

Godalgotās vietas B grupā:

7.kl. Diāna Aleksa III 100m 14.6
8.kl. Amanda Strautiņa II 1500m 6:47
9.kl. Linda Laumane I 100m 13.8
9.kl. Indars Markots III lode 9,71
meit. Diāna Aleksa Jaunzeme

Diāna Maļavko

Amanda Strautiņa

Linda Laumane

III Stafete 4X100m 1:00,06

Godalgotās vietas C grupā:

7.kl. Diāna Aleksa Jaunzeme

III

I

100m

tāllēkšana

14,58

4,36

7.kl. Diāna Maļavko

II

I

800m

400m

2:50,50

1:10,30

7.kl. Ervīns Aviks

II

III

Šķēps

1500m

32,85

5:28,66

6.kl. Gvido Šulcs I 400m 1:01,59
meit. Diāna Aleksa Jaunzeme

Diāna Maļavko

Elza Ķekare

Helēna Oļševska

I Stafete 4X 100m 0:58,68
zēni Gvido Šulcs

Miks Fiļimonovs

Ervīns Aviks

Kārlis Vārans

II Stafete 4X 100m 0:55,75

Kopvērtējumā vieglatlētikā meitenēm 2.vieta. Komandā piedalījās: Diāna Aleksa Jaunzeme, Diāna Maļavko, Elza Ķekare, Helēna Oļševska, Paula Fogta.

Kopvērtējumā vieglatlētikā zēniem 2.vieta. Komandā piedalījās: Gvido Šulcs, Jānis Oliševskis, Miks Fiļimonovs, Ervīns Aviks, Kārlis Vārans    .
kdhadpde_01
Komandas dalībnieki: Helēna, Aleksa Diāna, Paula, Diāna un Elza ( nav att.)
kdgmkej_01
Komandas dalībnieki: Gvido, Miks, Kārlis, Ervīns un Jānis ( nav att.)

Godalgotās vietas D grupā.

 

4.kl. Laura Ita Jēgermane

III

III

400m

800m

1:18

3:16

5.kl. Laura Maļavko III augstlēkšana 1,10
4.kl. Veronika Čakša II lode 7,10
5.kl. Artūrs Ivaņickis

II

I

60m

tāllēkšana

9,1

4,20

5.kl. Mārcis Lasenbergs

III

II

400m

800m

1:13

2:50

5.kl. Pauls Oļševskis II augstlēkšana 1.30
meit. Laura Ita Jēgermane

Laura Maļavko

Amanda Bula

Veronika Čakša

II stafete 4X50m 0:31,94
zēni Artūrs Ivaņickis

Pauļs Oļševskis

Daniels Krēsliņš

Emīls Šuneiko

II stafete 4X50m 0:31,46

kvmllavg_01
Kopvērtējumā vieglatlētikā meitenēm 3.vieta. Komandā piedalījās: Laura Ita Jēgermane, Laura Maļavko, Amanda Bula, Veronika Čakša, Gabriela Raģe.
kvzapde_01
Kopvērtējumā vieglatlētikā zēniem 2.vieta. Komandā piedalījās: Artūrs Ivaņickis, Pauļs Oļševskis, Daniels Krēsliņš, Emīls Šuneiko, Mārcis Lasenbergs.

 

 

Paldies vieglatlētiem

no sporta skolotājām

Iritas Kulmanes un Sarmītes Beltes!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Godalgotās vietas 2015./2016. m. g 49. Jelgavas un Ozolnieku novada sporta spēlēs
Datums Sacensību veids Grupa Skolēni Vieta Norises vieta
2016.gads
  Volejbols A Raivis Caune, Pauls Jansons, Ēriks Strautnieks, Andrejs Kvetens, Ervīns Āboms, Alvis Fiļimonovs, Alvis Feldmanis. I  
  ’Drošo, veiklo” stafešu kauss   Mārtiņš Putenis, Daniels Jansons, Justīne Vaivode (3.kl.), Laura Ita Jēgermane, Veronika Čakša, Katrīna Kārkliņa, Kristaps Zīle, Emīls Šuneiko, Markuss Kārkliņš (4.kl.), Marta Žunda, Amanda Bula, Edvards Apsītis (5.kl.). I  
 12.01 Tautas bumba D Mārcis, Lasenbergs, Kristaps Zīle, Markuss Kārkliņš, Alans Zaharovs, Artūrs Ivaņickis, Edvards Apsītis, Rolands Gailis, Pauls Oļševskis. III  Svēte
2015.gads
22.09. Futbols D Edvards Apsītis, Daniels Krēsliņš, Mārcis Lasenbergs,
Rolands Gailis, Pauls Oļševskis, Alans Zaharovs(5kl.),
Emīls Šuneiko, Kristaps Zīle (4.kl.),
Mārtiņš Putenis, Daniels Jansons (3.kl.)
III Kalnciems
29.09. Rudens   kross A Andrejs Kvetens (12.kl.)
Sandijs Lasenbergs, Endija Smikarste (11.kl.)
Annija Rumpe (10.kl)
II Staļģene
    C Gvido Šulcs (6.kl.),
Daniels Ņikitins, Diāna Maļavko (7.kl.),
Elza Ķekare (8.kl.)
III Staļģene
    D Daniels Krēsliņš, Mārcis Lasenbergs (5.kl),
Veronika Čakša, Laura Jēgermane(4.kl.)
II Staļģene
6.10. Futbols A Andrejs Kvetens, Raivis Caune Artis Ķekars (12.kl.),
Elviss Karpovičs, Sandijs Lasenbergs, Jānis Mednis, Pauls Jansons (11.kl.),
Alvis Feldmanis, Alvis Fiļimonovs (10.kl.),
Ņikita Mihalcevičs (8.kl.)
II Kalnciems
13.10. Orientēšanās A Andrejs Kvetens(12.kl.),
Sandijs Lasenbergs, Endija Smikarste, Diāna Vaida (11.kl.)
I Staļģene
20.10. Basketbols jaunieši A Andrejs Kvetens, Raivis Caune, Artis Ķekars(12.kl.),
Elviss Karpovičs, Sandijs Lasenbergs, Pauls Jansons (11.kl.),
Alvis Feldmanis, Alvis Fiļimonovs,Artis Staņevičus (10.kl.)
I Platone
20.10. Basketbols jaunietes A Kate Zeltiņa, Endija Smikarste, Diāna Vaida (11.kl.),
Annija Rumpe, Indra Rumpe, Samanta Grūbe (10.kl),
Estere Karpoviča, Linda Laumane ( 9.kl.) Linda Rumpe ( 8.kl.)
III Vircava

 

medals Individuālie rezultāti
Datums Sacensību veids I vieta II vieta III vieta
29.09. Rudens kross   Gvido Šulcs (6.kl.) Andrejs Kvetens
Diāna Maļavko
13.10. Orientēšanās Endija Smikarste( 11.kl.) Andrejs Kvetens (12.kl.) Diāna Vaida (11.kl)
Edvards Apsītis( 5.kl.)

 

 

 

 

 

Sporta skolotājas Irita Kulmane un Sarmīte Belte saka ”Paldies !” skolēniem,
kuri piedalās novada sacensībās.

KALNCIEMA VIDUSSKOLAS SPORTISTU PANĀKUMI JELGAVAS UN OZOLNIEKU NOVADU 48. SKOLĒNU SPORTA SPĒLĒS:

23. septembrī 2014.gadā SACENSĪBĀS KROSĀ:

Individuāli – Novadā – 2. vieta A. Kvetens 11.kl.
2. vieta E. Smikarste 10.kl.
2. vieta E. Apsītis 4.kl.
3. vieta S. Lasenbergs 10.kl.
* „ A” grupa izcīnīja 1. vietu kopvērtējumā – A. Kvetens 11.kl., S. Lasenbergs 10.kl., E. Smikarste 10.kl., A. Krugļikova 12.kl.

*„ E” grupa izcīnīja 1. vietu kopvērtējumā – E. Apsītis 4.kl., M. Kārkliņš 3.kl., L. Jēgermane 3.kl., V. Čakša 3.kl.

 

7.oktobrī 2014. gadā – ORIENTĒŠANĀS SACENSĪBĀS:

Individuāli – Novadā – 1. vieta A. Feldmanis 9.kl.
2. vieta M. Ziemelis 11.kl.
* „ B” grupa izcīnīja 2.vietu kopvērtējumā – A. Feldmanis 9.kl.,
A. Fiļimonovs 9.kl., Ē. Strautnieks 8.kl., I. Rumpe 9.kl., K. Jefremova7.kl., A. Grūbe7.kl.

* „ A” grupa izcīnīja 3. vietu kopvērtējumā – M. Ziemelis 11.kl.,
A. Kvetens 11.kl., S. Lasenbergs 10.kl., E. Smikarste 10.kl., K.Zeltiņa 10.kl., D. Vaida 10.kl.

* „C” grupa izcīnīja 3. vietu kopvērtējumā – R. Neuss- Lucs 7.kl., E.Šeptunovs 7.kl., T. Jankovskis 7.kl., A.Strautiņa 7.kl., E. Ķekare 7.kl.,
D. Jaunzeme 6.kl.

 

21.oktobrī 2014. gadā – SACENSĪBĀS BASKETBOLĀ vidusskolas grupā gan zēnu, gan meiteņu komandas izcīnīja 3.vietu novadā. Komandās spēlēja: K. Zeltiņa 10.kl., E. Smikarste 10.kl., D. Vaida 10.kl., A. Krugļikova 12.kl.,
S. Ļaksa 9.kl., I. Rumpe 9.kl., A.Rumpe 9.kl.
E. Karpovičs 10.kl., A. Kvetens 11.kl., J. Mednis 10.kl., M.Ziemelis 11.kl., E.Pabins 10.kl., P.Jansons 10.kl., A.Staņevičus 9.kl., A.Fiļimonovs 9.kl.

2.decembrī 2014. gadā – SACENSĪBĀS BASKETBOLĀ meitenēm pamatskolas „ B” grupā novadā 3. vietu izcīnīja – E. Ķekare 7.kl., A.Jekševica 7.kl., R.Freimane 6.kl., A.Apsīte 6.kl., D.Maļavko 6.kl., S.A. Kapeniece 5.kl., P.Fogta 5.kl.

6. janvārī 2015. gadā – SACENSĪBĀS VOLEJBOLĀ zēniem „A” grupā – vidusskolēniem – skolas komanda izcīnīja 1.vietu. Komandā spēlēja:
E. Karpovičs 10.kl., A. Kvetens 11.kl., A. Feldmanis 9.kl., M.Ziemelis 11.kl., P.Jansons 10.kl., Ē.Strautnieks 8.kl., A.Fiļimonovs 9.kl., S.Lasenbergs 10.kl.

21. janvārī 2015. gadā – SACENSĪBĀS VOLEJBOLĀ zēniem „B” grupā – pamatskolā – skolas komanda izcīnīja 1.vietu. Komandā spēlēja:
A. Feldmanis 9.kl., Ē.Strautnieks 8.kl., A.Fiļimonovs 9.kl., J.Votinovs 8.kl., E.Gailis 7.kl., R. Babris 7.kl., K.Ķekars 9.kl., M.Fiļimonovs 5.kl.

 

2013./2014. mācību gads

Savām basketbolistēm!
3.vietu savā grupā izcīnīja:
K. Zeltiņa, 9. kl.,S. Ļaksa 8.kl., D. Vaida 9.kl., E. Smikarste 9.kl., I. Rumpe 8.kl., A. Rumpe 8.kl.

Saviem volejbolistiem!
3.vietu A grupā izcīnīja:
Z. Jēgermane 12.kl., S. Jaunzeme 12.kl., I. Liepa 12.kl., D.Ziemele 12.kl.
K. Zeltiņa 9.kl., A. Rumpe 8.kl., I. Rumpe 8.kl.
E. Karpovičs 9.kl., M.Čamanis 12. kl., A. Kvetens 10.kl., J. Repiņecs 9.kl.
A. Feldmanis 8.kl., A. Fiļimonovs 8.kl., K.Ķekars 8.kl.
2.vietu B grupā Jelgavas novadā un 3.vietu Zemgales reģiona sacensībās ieguva:
A. Feldmanis 8.kl., A.Fiļimonovs 8.kl., K. Ķekars 8.kl., J. Repiņecs 9.kl.
J.Votinovs 7.kl., E. Gailis 6.kl., A. Staņevičus 8.kl., Ē. Strautnieks 7.kl., komandā spēlēja arī Murjāņu vidusskolas skolnieks E.Āboms.

Tautas bumbas spēlētājām!
3.vietu novada sacensībās izcīnīja:
A.Jekševica 6.kl., E. Ķekare 6.kl., L. Fogta 6.kl., R. Freimane 5.kl.,
D. A. Jaunzeme 5.kl., St. A. Kapeniece 4.kl.,D. Maļavko 5.kl.

Drošajiem un veiklajiem!
3.vietu novadā lielā konkurencē ieguva:
E. Apsītis 3. kl., K. Karpoviča 3. kl., E. Zandmane 3. kl., M. Lasenbergs 3. kl., R. Gailis 3. kl., P. Oļševskis 3. kl., H. Oļševska 3. kl.,
St. A. Kapeniece 4. kl., A.Freimane 4. kl., M. Fiļimonovs 4. kl.