Folkloras kopa “Sudrabiņš” folkloras svētkos Saldū.

IMG_4556

2016. gada 21. un 22. maijā Saldū notika XXXII bērnu un jauniešu folkloras svētki “Pulkā eimu, pulkā teku”, kas kopā pulcināja 1431 dalībnieku no 88 folkloras kopām no visiem Latvijas novadiem. Folkloras svētku tēma bija “Zirgs un zirgošanās latviešu folklorā”. Tā norāda uz mantoto pieredzi, kas saistīta ar lauku sētu un tās galveno darbaspēku zirgu, tā apdziedāšanu dainās un izzināšanu citos folkloras materiālos. .
Folkloras kopas “Sudrabiņš” dalībniekiem šajos svētkos bija iespēja piedzīvot svētku gājienu, piedalīties Brīvdabas koncertā ar programmu “Iesim mēs, māsiņas, zirdziņus ganīt”, atbalstīt kopas dalībnieci Amandu Bulu laureātu koncertā, piedalīties Zemgales novada programmā Kalnasētas estrādē. Un kur nu vēl atrakcijas, interaktīvās darbnīcas un mājupceļā izsmaržots Dobeles ceriņu dārzs!
Paldies dalībniekiem par izturību, skolotājai Sanitai Lapānei par kopas karoga darināšanu un palīdzību svētkos, paldies Amandas mammai un pārējiem vecākiem, bez kuru atbalsta viss nebūtu bijis tik labi, kā bija!

Vairāk attēlu var aplūkot šeit.