Lidija Ella ( Lydia Ella)

Skolā pie mums ciemojās no ASV mūziķe, aktrise un modele, kā arī- matemātiķe un analītiķe Lidija Ella ( Lydia Ella). Jau 16 gadu vecumā viņa uzsāka mūzikas un matemātikas studijas Oukvudas Universitātē Hantsvilā, Alabamas štatā, vēlāk ieguvusi maģistra grādu biznesa vadībā un paildus studējusi arī teoloģiju.
Lidija Ella ir vokālo grupu Glory Gospel Singers un Aeolians dalībniece. Ar šiem ansambļiem viņa devusies vairākās koncerttūrēs Eiropā un Ziemeļamerikā. 2014. gadā viņa piedalījās organizācijas Actors, Models and Talent for Christ (tulk. – Aktieri, modeļi un talanti Kristum) skatuves mākslinieku konkursā “Shine” un ziemas sesijā ieguva 1. vietu divās kategorijās – Labākais dziedātājs un Labākā vokālā grupa. Viņa regulāri tiek aicināta būt par slavēšanas dievkalpojumu vadītāju.
Ar savām zināšanām un pieredzi par kora un vokālo dziedājumu Lidija iepazīstināja skolēnus ,kā arī demonstrēja paraugus kā strādāt ar savu ķermeni. sadarbība bija ļoti veiksmīga ,apguvām vairākus populārus gospeļa kora dziedājumus.

Vairāk attēlu var aplūkot šeit.

DSCF2994(1)